Spigen Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black

Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (1)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (1)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (2)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (3)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (4)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (5)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (6)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 Plus skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen… Více informací

 Skladem u dodavatele 
709
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-043CS20849
Katalogové číslo:
MC-58
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 Plus skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro iPhone 7 Plus.

Hybrid Armor vlastnosti

Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (2) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (3) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (4) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (5) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Plus Jet Black (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen