Spigen Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold

Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (1)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (1)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (2)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (3)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (4)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (5)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (6)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (7)
  • Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (8)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
709
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-042CS20696
Katalogové číslo:
MC-34
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro iPhone 7.

Hybrid Armor vlastnosti

Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (2) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (3) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (4) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (5) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (6) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (7) Hybrid Armor kryt iPhone 7 Rose Gold (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen