Spigen Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black

Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (1)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (1)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (2)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (3)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (4)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (5)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (6)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (7)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (8)
  • Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (9)
Novinka

Ochranné pouzdro Spigen Hybrid NX pro Samsung Galaxy S10e nabízí bohatou porci ochrany proti poškrábaní, přesto ho však díky minimální tloušťce téměř nepocítíte. Pouzdro je i tak velmi pevné, aby zabránilo nástrahám… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
609
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
609CS25668
Katalogové číslo:
MC-414
Záruka:
2 roky

Ochranné pouzdro Spigen Hybrid NX pro Samsung Galaxy S10e nabízí bohatou porci ochrany proti poškrábaní, přesto ho však díky minimální tloušťce téměř nepocítíte. Pouzdro je i tak velmi pevné, aby zabránilo nástrahám pokoušející odolnost telefonu. Samozřejmě je přesně tvarované pro daný model, proto jsou všechny otvory pro přístup ke konektorům dokonale vyměřeny. Nestane se tedy, že by se k nim kabel nedostal. Pouzdro je tvořeno ze dvou částí - zadní část je zhotovena z TPU a rám je z polykarbonátu.

Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (2) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (3) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (4) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (5) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (6) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (7) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (8) Hybrid NX kryt Galaxy S10e Matte Black (9)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen