Skullcandy Ink'd 2.0 Mic1 Rasta

Ink'd 2.0 Mic1 Rasta (1)
  • Ink'd 2.0 Mic1 Rasta (1)
  • Ink'd 2.0 Mic1 Rasta (2)
  • Ink'd 2.0 Mic1 Rasta (3)

Skullcandy INK'D 2.0 je nový vylepšený model sluchátek Skullcandy INK'D. Disponují totiž vyladěným zvukem Skullcandy Supreme Sound = agresivní bassy, přirozené vokály, precizní výšky. V balení najdete sluchátka Skullcandy… Více informací

 Nedostupný 
419
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Skullcandy
Kód výrobku:
S2IKDZ058
Katalogové číslo:
S-15
Záruka:
2 roky

Skullcandy INK'D 2.0 je nový vylepšený model sluchátek Skullcandy INK'D. Disponují totiž vyladěným zvukem Skullcandy Supreme Sound = agresivní bassy, přirozené vokály, precizní výšky.

V balení najdete sluchátka Skullcandy Ink'd 2 + dvě velikosti náušníků, protože když Vám sluchátka perfektně sedí, užijete si poslech muziky mnohem víc.

Svým vzhledem doplňují Váš outfit jako módní doplňek. Novinkou oproti první generaci je stylový plochý kabel s větší odolností, který se nazamotává. Samozřejmostí jsou kvalitní použité materiály a dokonalý zvuk, který odpovídá novému konceptu Skullcandy Supreme Sound. Tento model má navíc zabudovaný in-line mikrofon Mic1 s ovládacím tlačítkem.

Mic1 je označení pro vestavěný ovladač s mikrofonem, který Vám umožní ovládat Váš iPhone a další hudební telefony a zařízení. S těmito sluchátky můžete PŘIJÍMAT/POKLÁDAT hovory a ovládat hudbu – PLAY, PAUSE, DALŠÍ a PŘEDCHOZÍ písnička.

Specifikace:

  • Průměr reproduktorů: 11 mm
  • Délka kabelu: 1,3 m
  • Konektor: 3,5 mm pozlacený jack
Ink'd 2.0 Mic1 Rasta (2) Ink'd 2.0 Mic1 Rasta (3)