AngelSounds JPD-100S Mini Smart

JPD-100S Mini Smart (1)
  • JPD-100S Mini Smart (1)
  • JPD-100S Mini Smart (2)
  • JPD-100S Mini Smart (3)
  • JPD-100S Mini Smart (4)
Novinka

Jedním z nejskvělějších příslušenství pro nastávající maminky i tatínky je určitě AngelSounds JPD-100S Mini Smart, díky kterému můžete poslouchat srdeční ozvy Vašeho nenarozeného dítěte. S tímto přístrojem můžete již od… Více informací

 Nedostupný 
989
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
AngelSounds
Katalogové číslo:
PM-01
Záruka:
2 roky

Jedním z nejskvělějších příslušenství pro nastávající maminky i tatínky je určitě AngelSounds JPD-100S Mini Smart, díky kterému můžete poslouchat srdeční ozvy Vašeho nenarozeného dítěte. S tímto přístrojem můžete již od zhruba 12. - 14. týdne těhotenství monitorovat tlukot srdíčka. Už žádné čekání na pravidelnou lékařskou prohlídku, kdykoliv budete chtít můžete zkotrolovat zda je miminko v pořádku. Přístroj umožnuje propojení s mobilní aplikací, která dokáže výsledky měření zaznamenávat, Vy tak máte k dispozici celou historii měření. Mezi další výhody tohoto přístoje patří kompaktní rozměry, moderní vzhled a velmi jednoduché použití.

Záznam z AnglelSounds je možné ukladat přímo do Vašeho chytrého telefonu skrze mobilní aplikaci, která je dostupná pro operační systémy iOS i Android.

JPD-100S Mini Smart (2) JPD-100S Mini Smart (3) JPD-100S Mini Smart (4)