Kovový Fidget Spinner - For The Horde

Kovový Fidget Spinner - For The Horde (1)
  • Kovový Fidget Spinner - For The Horde (1)
  • Kovový Fidget Spinner - For The Horde (2)
  • Kovový Fidget Spinner - For The Horde (3)
  • Kovový Fidget Spinner - For The Horde (4)
  • Kovový Fidget Spinner - For The Horde (5)
  • Kovový Fidget Spinner - For The Horde (6)
Novinka

Kovový Fidget Spinner - For The Horde je unikátním svým vzhledem inspirovaným znakem Hordy (Warcraft), dokonalý vzhled podtrhují krásné a věrné barvy. Jedná se o jeden z těch robustnějších spinnerů, který je ale zároveň… Více informací

 Nedostupný 
249
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Katalogové číslo:
FS-03
Záruka:
2 roky

Kovový Fidget Spinner - For The Horde je unikátním svým vzhledem inspirovaným znakem Hordy (Warcraft), dokonalý vzhled podtrhují krásné a věrné barvy. Jedná se o jeden z těch robustnějších spinnerů, který je ale zároveň velmi skladný a vejde se do každé kapsy. Celé tělo spinneru je z kovového materiálu, velmi snadno se roztáčí.

Velkým plusem tohoto spinneru je možnost odšroubovat krytky ložiska, což usnadňuje případné čištění ložiska. U obyčejných plastových modelů hrozí při prudším pádu vypadnutí krytek a jejich ztráta, to se Vám s kovovým modelem nemůže nikdy stát. Jedná se zkrátka o kvalitní výrobek z kovu (hliník) bez ostrých hran, otřepků a nepřesností.

Fidget Spinner: Antistresová hračka pro děti i dospělé. Slouží ke zlepšení koordinace a soustředění, odreagování a odpočinku.

Použití: Uchopte ložisko mezi prsty a dalším prstem nebo druhou rukou roztočte. Čím rychleji zatočíte, tím déle se bude točit.

Kovový Fidget Spinner - For The Horde (2) Kovový Fidget Spinner - For The Horde (3) Kovový Fidget Spinner - For The Horde (4) Kovový Fidget Spinner - For The Horde (5) Kovový Fidget Spinner - For The Horde (6)