Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America

Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (1)
  • Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (1)
  • Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (2)
  • Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (3)
  • Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (4)
  • Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (5)
  • Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (6)
Novinka

Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America je unikátním svým vzhledem inspirovaným štítem samotného Kapitána Ameriky, dokonalý vzhled podtrhují krásné a věrné barvy. Tento spinner oslní i další vychytávkou a to tím,… Více informací

 Nedostupný 
249
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Katalogové číslo:
FS-02
Záruka:
2 roky

Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America je unikátním svým vzhledem inspirovaným štítem samotného Kapitána Ameriky, dokonalý vzhled podtrhují krásné a věrné barvy. Tento spinner oslní i další vychytávkou a to tím, že z jedné strany vypadá identicky jako štít Kapitána Ameriky, ale z druhé strany disponuje spirálou, která při roztočení začne vytvářet mihotající se efekt prolínajících se barev. Jedná se o jeden z těch robustnějších spinnerů, který se velmi snadno roztáčí. Celé tělo spinneru je z kovového materiálu.

Velkým plusem tohoto spinneru je možnost odšroubovat krytky ložiska, což usnadňuje případné čištění ložiska. U obyčejných plastových modelů hrozí při prudším pádu vypadnutí krytek a jejich ztráta, to se Vám s kovovým modelem nemůže nikdy stát. Jedná se zkrátka o kvalitní výrobek z kovu (hliník) bez ostrých hran, otřepků a nepřesností.

Fidget Spinner: Antistresová hračka pro děti i dospělé. Slouží ke zlepšení koordinace a soustředění, odreagování a odpočinku.

Použití: Uchopte ložisko mezi prsty a dalším prstem nebo druhou rukou roztočte. Čím rychleji zatočíte, tím déle se bude točit.

Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (2) Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (3) Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (4) Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (5) Kovový Fidget Spinner - Vibranium Captain America (6)