Spigen Liquid Air Armor kryt iPhone 7 / 8 Midnight Blue

Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (1)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (1)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (2)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (3)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (4)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (5)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (6)
  • Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (7)
Novinka

Když jednoduchost zvítětí nad složitostmi to je přesně případ neuvěřitelně tenkého Spigen Liquid Air Armor krytu pro Apple iPhone 7 / 8. Flexibilní TPU materiál poskytuje základní ochranu proti poškarábání a nárazům v… Více informací

 Skladem u dodavatele 
439
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-042CS21189
Katalogové číslo:
MC-294
Záruka:
2 roky

Když jednoduchost zvítětí nad složitostmi to je přesně případ neuvěřitelně tenkého Spigen Liquid Air Armor krytu pro Apple iPhone 7 / 8. Flexibilní TPU materiál poskytuje základní ochranu proti poškarábání a nárazům v jednotném tmavě modrém designu se vzorem pro snadné a jisté uchopení.

Liquid Air Armor infoLiquid Air Armor infoLiquid Air Armor info

Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (2) Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (3) Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (4) Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (5) Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (6) Liquid Air Armor kryt iPhone 8 Midnight Blue (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen