Spigen Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black

Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (1)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (1)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (2)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (3)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (4)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (5)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (6)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (7)
Novinka

Když jednoduchost zvítětí nad složitostmi to je přesně případ neuvěřitelně tenkého Spigen Liquid Air krytu pro Samsung Galaxy S10. Flexibilní TPU materiál poskytuje základní ochranu proti poškarábání a nárazům v jednotném… Více informací

 Skladem u dodavatele 
349
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
605CS25799
Katalogové číslo:
MC-403
Záruka:
2 roky

Když jednoduchost zvítětí nad složitostmi to je přesně případ neuvěřitelně tenkého Spigen Liquid Air krytu pro Samsung Galaxy S10. Flexibilní TPU materiál poskytuje základní ochranu proti poškarábání a nárazům v jednotném černém designu se vzorem pro snadné a jisté uchopení.

Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (2) Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (3) Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (4) Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (5) Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (6) Liquid Air kryt Galaxy S10 Matte Black (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen