Spigen Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black

Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (1)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (1)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (2)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (3)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (4)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (5)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (6)
  • Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (7)
Novinka

Když jednoduchost zvítětí nad složitostmi to je přesně případ neuvěřitelně tenkého Spigen Liquid Air krytu pro Samsung Galaxy S10+. Flexibilní TPU materiál poskytuje základní ochranu proti poškarábání a nárazům v jednotném… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
349
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
606CS25764
Katalogové číslo:
MC-404
Záruka:
2 roky

Když jednoduchost zvítětí nad složitostmi to je přesně případ neuvěřitelně tenkého Spigen Liquid Air krytu pro Samsung Galaxy S10+. Flexibilní TPU materiál poskytuje základní ochranu proti poškarábání a nárazům v jednotném černém designu se vzorem pro snadné a jisté uchopení.

Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (2) Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (3) Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (4) Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (5) Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (6) Liquid Air kryt Galaxy S10+ Matte Black (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen