Spigen Liquid Crystal kryt Galaxy S7

Galaxy S7 Case Liquid Crystal (1)
  • Galaxy S7 Case Liquid Crystal (1)
  • Galaxy S7 Case Liquid Crystal (2)
  • Galaxy S7 Case Liquid Crystal (3)
  • Galaxy S7 Case Liquid Crystal (4)
  • Galaxy S7 Case Liquid Crystal (5)
  • Galaxy S7 Case Liquid Crystal (6)

Pouzdro Case Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které díky své křštalově čisté transparentnosti nebude na Vašem Galaxy S7 skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. - nejtenčí a nejlehčí pouzdro… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
379
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
555CS20006
Katalogové číslo:
MC-04
EAN:
8809466641923
Záruka:
2 roky

Galaxy S7 Case Liquid Crystal

Pouzdro Case Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které díky své křštalově čisté transparentnosti nebude na Vašem Galaxy S7 skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání.

- nejtenčí a nejlehčí pouzdro speciálně navržené pro Galaxy S7,

- pouzdro přesahuje 1 mm přes displej tak aby byl displej dokonale ochráněn,

- pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost, flexibilitu a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže.

Galaxy S7 Case Liquid Crystal (2) Galaxy S7 Case Liquid Crystal (3) Galaxy S7 Case Liquid Crystal (4) Galaxy S7 Case Liquid Crystal (5) Galaxy S7 Case Liquid Crystal (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen