Spigen Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear

Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (1)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (1)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (2)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (3)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (4)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (5)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (6)
  • Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (7)

Pouzdro Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které díky své křštalově čisté transparentnosti nebude na Vašem Honor 8 skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU,… Více informací

 Skladem u dodavatele 
399
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-L09CS20883
Katalogové číslo:
MC-154
Záruka:
2 roky

Pouzdro Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které díky své křštalově čisté transparentnosti nebude na Vašem Honor 8 skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost, flexibilitu a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže.

Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (2) Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (3) Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (4) Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (5) Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (6) Liquid Crystal kryt Honor 8 Crystal Clear (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen