Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal

Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (1)
  • Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (1)
  • Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (2)
  • Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (3)
  • Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (4)
  • Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (5)
  • Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (6)

Pouzdro Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které nebude na Vašem iPhone 7 Plus skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost,… Více informací

 Skladem u dodavatele 
399
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-043CS20855
Katalogové číslo:
MC-53
Záruka:
2 roky

Pouzdro Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které nebude na Vašem iPhone 7 Plus skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost, flexibilitu a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže.

Liquid Crystal vlastnosti

Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (2) Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (3) Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (4) Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (5) Liquid Crystal kryt iPhone 7 Plus Space Crystal (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen