Spigen Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear

Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (1)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (1)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (2)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (3)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (4)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (5)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (6)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (7)
  • Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (8)
Novinka

Pouzdro Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které díky své křštalově čisté transparentnosti nebude na Vašem LG G6 skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU,… Více informací

 Nedostupný 
399
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-A21CS21229
Katalogové číslo:
MC-197
Záruka:
2 roky

Pouzdro Liquid Crystal – velmi štíhlé a elegantní pouzdro, které díky své křštalově čisté transparentnosti nebude na Vašem LG G6 skoro viděť, ale zároveň Váš telefon perfektně ochrání. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost, flexibilitu a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže.

Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (2) Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (3) Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (4) Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (5) Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (6) Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (7) Liquid Crystal kryt LG G6 Crystal Clear (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen