Spigen Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear

Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (1)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (1)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (2)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (3)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (4)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (5)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (6)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (7)
  • Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (8)

Pouzdro Liquid Shine – velmi štíhlé a elegantní pouzdro se vzorem na zadní straně, které perfektně ochrání Váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost, flexibilitu a zároveň se nesmírně… Více informací

 Momentálně nedostupné 
469
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-035CS20768
Katalogové číslo:
MC-134
Záruka:
2 roky

Pouzdro Liquid Shine – velmi štíhlé a elegantní pouzdro se vzorem na zadní straně, které perfektně ochrání Váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z prémiového TPU, které zaručí perfekní odolnost, flexibilitu a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže.Liquid Shine iPhone 6/6S

Liquid Shine vlastnosti

Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (2) Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (3) Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (4) Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (5) Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (6) Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (7) Liquid Shine kryt iPhone 6/6S Shine Clear (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen