Xiaomi Mi Band 1S Black

Mi Band 1S Black (1)
  • Mi Band 1S Black (1)
  • Mi Band 1S Black (2)
  • Mi Band 1S Black (3)

Druhá generace populárního chytrého náramku od Xiaomi s novým senzorem pro měření srdečního tepu a stále se skvělými funkcemi jako je monitorování aktivit a spánku. Celodenní měření a chytré funkce Xiaomi MiBand 1S… Více informací

 Nedostupný 
415
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Xiaomi
Kód výrobku:
XMB1S
Katalogové číslo:
FN-02
Záruka:
2 roky

Druhá generace populárního chytrého náramku od Xiaomi s novým senzorem pro měření srdečního tepu a stále se skvělými funkcemi jako je monitorování aktivit a spánku.

Celodenní měření a chytré funkce

Xiaomi MiBand 1S shromažďuje všechny události a udrží přehled o každém dni. Můžete sledovat, jak se pohybujete a jak komunikujete s okolním světem. S náramkem můžete jednoduše odemknout telefon a na příchozí hovory vás upozorní náramek vibrací. Všechny skvělé funkce, které znáte z původního MiBand, máte stále k dispozici a ještě k tomu můžete využívat monitor srdečního tepu při tréninku.

Sledování spánku a příjemné buzení

Chytrý náramek MiBand 1S zaznamenává Váš spánek a poskytne po každém probuzení podrobné informace o tom jak Váš spánek probíhal. Dlouhodobá data pak skvěle poslouží pro důkladné analyzování spánku. Zda máte chodit do postele dříve, nebo si budík nařídit trochu dříve. Pro příjené probuzení, které nebudí ostatí je skvělá funkce budík pomocí vibrování.

Nadstrandartní výdrž baterie

Nadstandartní je též výdrž na baterii. Ta je u náramku MiBand 1S až neuvěřitelných 30 dní (v závislosti na četnosti využití snímače tepu), což je vskutku úctyhodná hodnota. Ve srovnání s konkurenčními chytrými náramky se MiBand 1S jednoznačně dostává mezi ty nejlepší náramky s famózní výdrží.

Vzhled

Vzhled tohoto fitness náramku byl vytvořen s ohledem na jeho nejběžnější použití. Pohodlný, elastický pásek je v tomto případě již samozřejmostí, což ocení zejména sportovci při každodenních aktivitách. Základ pak tvoří hlavní jednotka „kapsle“ se zvýšenou odolností IP67, která je vložena do pásku. Skrz vestavěný modul prosvítají notifikační LED diody.

Mi Band 1S

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek Xiaomi MiBand 1S je voděodolný a prachuvzdorný s certifikací IP67. Li-Pol baterie vydrží až 30 dní ve standby režimu. Chytrý náramek využívá technologii Bluetooth 4.0 a pro připojení vyžaduje minimálně chytrý telefon s touto verzí Bluetooth a operační systém Android 4.4 a vyšší. U zařízení Apple vyžaduje minimálně iOS 7 a vyšší. Pokud chcete využít také funkci chytrého odemknutí telefonu, potřebujete buď jeden z podporovaných telefonů Xiaomi běžící na MIUI nebo chytrý telefon Android 5.0 a novější.

Klíčové vlastnosti

  • Nízká hmotnost
  • Integrovaný optický senzor srdečního tepu
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Monitorování aktivit
  • Budík vibracemi

Mi Band 1S

Mi Band 1S Black (2) Mi Band 1S Black (3)