Xiaomi Mi Band 2 Black + ochranná fólie zdarma

Mi Band 2 Black (1)
  • Mi Band 2 Black (1)
  • Mi Band 2 Black (2)
  • Mi Band 2 Black (3)

Xiaomi představuje již třetí generaci svého náramku. Po modelech Mi Band a Mi Band 1S vylepšeném o senzor srdečního tepu přichází Xiaomi Mi Band 2. Hlavní inovací je úsporný OLED displej s úhlopříčkou 0,42 palce. Malý… Více informací

 Nedostupný 
649
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Xiaomi
Kód výrobku:
XMB2
Katalogové číslo:
FN-01
Záruka:
2 roky

Xiaomi představuje již třetí generaci svého náramku. Po modelech Mi Band a Mi Band 1S vylepšeném o senzor srdečního tepu přichází Xiaomi Mi Band 2. Hlavní inovací je úsporný OLED displej s úhlopříčkou 0,42 palce. Malý displej zobrazuje informace o času, ušlých krocích a tepové frekvenci. Displej se probouzí elegantním kruhovým tlačítkem.

Mi Band 2

Dalším vylepšením je rozšířená podpora notifikací, kdy se k signalizaci příchozích hovorů, sms, alarmu a několika oznámení přidává i výstraha, upozorňující na nedostatečný pohyb, nebo možnost nastavit více notifikací, přesněji pro sedm činností. Navíc vše je signalizováno i prostřednictvím OLED displeje graficky.

Díky špičkovému algoritmu zaznamená náramek každý Váš pohyb s dokonalou přesností. Díky tomu budete na každém kroku vědět, jak dlouhou cestu jste již absolvovali a kolik kalorií jste už spálili.

Pokud Vás zajímá, jak kvalitně spíte? Jak dlouho strávíte v hlubokém spánku a kdy naopak pouze bdíte? Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 bude Vaším pomocníkem i v noci díky přesnému monitoru spánku. Ráno si můžete prohlédnout detailní statistiku, jak Váš spánek probíhal. Xiaomi Mi Band 2 můžete použít díky silnému vibračnímu motorku také jako budík. Senzor srdečního tepu je už samozřejmostí a lze jej spustit nejen z mobilní aplikace jako u předchozích modelů, ale i za pomoci ovládacího tlačítka přímo na těle krokoměru.

V oblasti výdrže nemá Xiaomi Mi Band 2 konkurenci. Na jedno nabití vydrží okolo 20 dnů. O tuto skvělou výdrž se stará baterie s kapacitou 70 mAh a velmi úsporný OLED displej. Nabíjení je velmi jednoduché - postačí krokoměr vysunout z pásku a použít speciální kolébku, která se připojí k USB. Díky tomu můžete nabíjet z počítače, nabíječky mobilního telefonu i powerbanky.

Xiaomi Mi Band 2 nemusíte nikdy sundávat z ruky. Díky odolné konstrukci se specifikací odolnosti IP67 se můžete s náramkem klidně sprchovat či mýt ruce.

Náramek se synchronizuje s Android a iOS zařízeními pomocí mobilní aplikace My Fit, kterou lze stáhnout do Vašeho mobilního telefonu v Google Play či App Store.

 

 

 

 

 

Mi Band 2 vlastnosti

 

 

      Barva: černá 
      Displej: nízkoenergetický 0,42" OLED displej (odolný proti poškrábání)
      Celková délka: 235 mm
      Nastavitelná délka: 155-210 mm
      Hmotnost: 7 g
      Baterie: 70 mAh (Li-Pol)
      Čas baterie v pohotovostním režimu: 20 dní
      Stupeň krytí: IP67 (vodotěsný, prachuodolný)

 

 

 

 

 Mi Band 2 vlastnosti

Mi Band 2 Black (2) Mi Band 2 Black (3)