ArmorSuit Military Glass - Apple iPhone X / XS

Military Glass - Apple iPhone X (1)
Novinka

Neuvěřitelně štíhlé a lehké tvrzené sklo ArmorSuit Military Glass s tloušťkou pouhých 0,26mm disponuje tvrdostí 9H Plus (téměř stejná tvrdost jako 10H Diamond). Je to ta nejvyšší ochrana proti nárazům či poškrábání pro Váš… Více informací

 Skladem u dodavatele 
699
ks
Výrobce:
ArmorSuit
Katalogové číslo:
TS-20
Záruka:
2 roky

Neuvěřitelně štíhlé a lehké tvrzené sklo ArmorSuit Military Glass s tloušťkou pouhých 0,26mm disponuje tvrdostí 9H Plus (téměř stejná tvrdost jako 10H Diamond). Je to ta nejvyšší ochrana proti nárazům či poškrábání pro Váš Apple iPhone X / XS. Díky dokonalé TRUE HD transparentnosti 99,9%, toto tvrzené sklo nezhoršuje kvalitu zobrazení nebo citlovst displeje. Revoluční oleofobní vrsva tvrzeného skla zaručuje dokonale hladký povrch, který zabraňuje ulpívání nežádoucích otisků prstů, mastnot a kapalin. To znamená, že vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zaoblené hrany zajištují stále komfortní úchop telefonu.

Tvrzené sklo zabraňuje vniknutí vlhkosti. Samozřejmostí je dokonalá ochrana před nárazem a poškrábáním. ArmorSuit Military Glass se velmi snadno instaluje a poskytuje dlouhodobou ochranu pro Vaše zařízení.

Toto tvrzené sklo je plně kompatibilní s 3D Touch funkcí displeje, takže o tuto užitečnou funkci nepříjedete.

Kompatibilní s většinou ochranných pouzder.

Obsah balení:

  • Tvrzené sklo ArmorSuit Military Glass
  • Specialní čistící hadřík
  • Hadřík z mikrovlákna
  • Nálepka na odstranění prachu
  • Instalační stěrka
  • Instrukce k instalaci

Určeno pro:

  • Apple iPhone X / XS

Vlastnosti:

Vlastnosti

ArmorSuit
www.armorsuit.com


Společnost ArmorSuit byla založena v roce 2010 v jižní Kalifornii. Společnost nabízí maximalní ochranu pro Vaše mobilní telefony, tablety, fotoaparáty, chytré hodinky, herní zařízení a dokonce i GPS. Věřte tomu nebo ne fólie jsou vyráběné ze stejného ochranného materiálu používaného k ochraně vojenských letadel, vrtulníků a raketoplánů. Ultra HD ochranné fólie jsou tak průhledné až jsou téměř neviditelné, proto si Váš přístroj zachová původní vzhled. Není pochyb o tom, že společnost ArmorSuit nabízí jedny z nejodolnějších ochranných fólií. Jsou navřženy tak aby poskytovaly perfektní denní ochranu proti poškrábání a extrémně snižili pravděpodonost poškození displeje při nárazech nebo pádech.

Ochranné fólie ArmorSuit jsou výraběny v USA.

Proudly MADE IN THE USA