Spigen Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal

Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (1)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (1)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (2)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (3)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (4)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (5)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (6)
  • Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (7)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Apple iPhone 6/6S skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné… Více informací

 Momentálně nedostupné 
899
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-11621
Katalogové číslo:
MC-139
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Apple iPhone 6/6S skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Apple iPhone 6/6S.

Neo Hybrid Carbon vlastnosti

MILITARY GRADE

Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (2) Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (3) Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (4) Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (5) Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (6) Neo Hybrid Carbon kryt iPhone 6/6S Gunmetal (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen