Spigen Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl

Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (1)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (1)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (2)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (3)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (4)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (5)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (6)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (7)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (8)
Novinka

Exkluzivní nově navržené ochranné pouzdro Spigen Neo Hybrid Crystal v zbrusu nové barvě Black Pearl zajistí stylovou ochranu pro Váš Samsung Galaxy S7 Edge. Tělo tohoto špičkového pouzdra se skládá ze dvou vrstev… Více informací

 Skladem u dodavatele 
749
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-556CS21155
Katalogové číslo:
MC-160
Záruka:
2 roky

Exkluzivní nově navržené ochranné pouzdro Spigen Neo Hybrid Crystal v zbrusu nové barvě Black Pearl zajistí stylovou ochranu pro Váš Samsung Galaxy S7 Edge.

Tělo tohoto špičkového pouzdra se skládá ze dvou vrstev flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Galaxy S7 Edge.

Neo Hybrid Crystal vlastnosti

Neo Hybrid Crystal vlastnosti

Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (2) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (3) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (4) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (5) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (6) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (7) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen