Spigen Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver

Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (1)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (1)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (2)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (3)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (4)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (5)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (6)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (7)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (8)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (9)

Exkluzivní nově navržené ochranné pouzdro Spigen Neo Hybrid Crystal zajišťuje stylovou ochranu pro Váš Samsung Galaxy S7 Edge. Tělo tohoto špičkového pouzdra se skládá ze dvou vrstev flexibilního TPU a odolného polykarbonátu… Více informací

 Nedostupný 
719
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-556CS20046
Katalogové číslo:
MC-146
Záruka:
2 roky

Exkluzivní nově navržené ochranné pouzdro Spigen Neo Hybrid Crystal zajišťuje stylovou ochranu pro Váš Samsung Galaxy S7 Edge.

Tělo tohoto špičkového pouzdra se skládá ze dvou vrstev flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Galaxy S7 Edge.

Neo Hybrid Crystal vlastnosti

Neo Hybrid Crystal vlastnosti

Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (2) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (3) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (4) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (5) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (6) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (7) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (8) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Edge Satin Silver (9)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen