Spigen Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal

Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (1)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (1)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (2)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (3)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (4)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (5)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (6)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (7)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (8)
  • Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (9)

Exkluzivní nově navržené ochranné pouzdro Spigen Neo Hybrid Crystal zajistí stylovou ochranu pro Váš Samsung Galaxy S7. Tělo tohoto špičkového pouzdra se skládá ze dvou vrstev flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky… Více informací

 Skladem u dodavatele 
719
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-555CS20022
Katalogové číslo:
MC-166
Záruka:
2 roky

Exkluzivní nově navržené ochranné pouzdro Spigen Neo Hybrid Crystal zajistí stylovou ochranu pro Váš Samsung Galaxy S7.

Tělo tohoto špičkového pouzdra se skládá ze dvou vrstev flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Galaxy S7.

Neo Hybrid Crystal vlastnosti

Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (2) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (3) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (4) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (5) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (6) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (7) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (8) Neo Hybrid Crystal kryt Galaxy S7 Gunmetal (9)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen