Spigen Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 7 / 8 Satin Silver

Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (1)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (1)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (2)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (3)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (4)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (5)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (6)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (7)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (8)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (9)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (10)
 • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (11)
Novinka

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 / 8 skvěle ochránit proti škrábancům i případnému pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je vyrobeno z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky… Více informací

 Nedostupný 
749
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-054CS22199
Katalogové číslo:
MC-283
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 / 8 skvěle ochránit proti škrábancům i případnému pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je vyrobeno z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro iPhone 7 / 8.

Neo Hybrid Herringbone infoNeo Hybrid Herringbone infoNeo Hybrid Herringbone info

Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (2) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (3) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (4) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (5) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (6) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (7) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (8) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (9) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (10) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Satin Silver (11)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen