Spigen Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 7 Plus / 8 Plus Shiny Black

Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (1)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (1)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (2)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (3)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (4)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (5)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (6)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (7)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (8)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (9)
  • Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (10)
Novinka

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 Plus / 8 Plus skvěle ochránit proti škrábancům i případnému pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je vyrobeno z flexibilního TPU a odolného… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
749
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-055CS22230
Katalogové číslo:
MC-288
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš iPhone 7 Plus / 8 Plus skvěle ochránit proti škrábancům i případnému pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je vyrobeno z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro iPhone 7 Plus / 8 Plus.

Neo Hybrid Herringbone infoNeo Hybrid Herringbone infoNeo Hybrid Herringbone info

Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (2) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (3) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (4) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (5) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (6) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (7) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (8) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (9) Neo Hybrid Herringbone kryt iPhone 8 Plus Shiny Black (10)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen