Spigen Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal

Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (2)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (3)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (4)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (5)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (6)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S6 Edge skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro… Více informací

 Momentálně nedostupné 
799
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-11422
Katalogové číslo:
MC-86
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S6 Edge skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Samsung Galaxy S6 Edge.

MILITARY GRADE

Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (2) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (3) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (4) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (5) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Gunmetal (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen