Spigen Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate

Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (2)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (3)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (4)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (5)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S6 skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné… Více informací

 Nedostupný 
799
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-11319
Katalogové číslo:
MC-184
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S6 skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Samsung Galaxy S6.

MILITARY GRADE

Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (2) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (3) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (4) Neo Hybrid kryt Galaxy S6 Metal Slate (5)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen