Spigen Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl

Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (2)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (3)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (4)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (5)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (6)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (7)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (8)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (9)
Novinka

Exkluzivní ochranné pouzdro v zbrusu nové barvě Black Pearl s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S7 Edge skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
779
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-556CS21155
Katalogové číslo:
MC-158
Záruka:
2 roky

Galaxy S7 Edge Case Neo Hybrid

Exkluzivní ochranné pouzdro v zbrusu nové barvě Black Pearl s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S7 Edge skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Samsung Galaxy S7 Edge.

MILITARY GRADE

Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (2) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (3) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (4) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (5) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (6) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (7) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (8) Neo Hybrid kryt Galaxy S7 Edge Black Pearl (9)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen