Spigen Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood

Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (1)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (2)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (3)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (4)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (5)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (6)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (7)
  • Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (8)
Novinka

Nové exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S8 skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
749
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-565CS21601
Katalogové číslo:
MC-220
Záruka:
2 roky

Nové exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Samsung Galaxy S8 skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Samsung Galaxy S8.

WSGS8NHinfo1.jpg

WSGS8NHinfo2.jpg

Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (2) Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (3) Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (4) Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (5) Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (6) Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (7) Neo Hybrid kryt Galaxy S8 Pale Dogwood (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen