Spigen Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver

Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (1)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (1)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (2)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (3)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (4)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (5)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (6)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (7)
  • Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (8)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš HTC 10 skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a… Více informací

 Skladem 
899
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-H09CS20288
Katalogové číslo:
MC-209
Záruka:
2 roky

HTC 10 Case Neo Hybrid

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš HTC 10 skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je tvořeno zadní TPU částí a rámem z polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro HTC 10.

Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (2) Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (3) Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (4) Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (5) Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (6) Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (7) Neo Hybrid kryt HTC 10 Satin Silver (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen