Spigen Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold

Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (1)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (1)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (2)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (3)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (4)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (5)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (6)
  • Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (7)

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Huawei P9 Lite skvěle ochránit i při pádu. Tělo tohoto špičkového pouzdra je z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
799
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-L05CS20661
Katalogové číslo:
MC-153
Záruka:
2 roky

Exkluzivní ochranné pouzdro s maximálním stylem, které dokáže Váš Huawei P9 Lite skvěle ochránit i při pádu.

Tělo tohoto špičkového pouzdra je z flexibilního TPU a odolného polykarbonátu. Díky tomu je pouzdro pevné jako kámen a zároveň se nesmírně dobře drží a neklouže. Pouzdro je navrženo speciálně pro Huawei P9 Lite.

Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (2) Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (3) Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (4) Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (5) Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (6) Neo Hybrid kryt Huawei P9 Lite Champagne Gold (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen