Crystalusion ochranné tekuté sklo

Ochranné tekuté sklo (2)
Novinka

Crystalusion - ochranné tekuté sklo, bylo navrženo k ochraně multimediálních zařízení, včetně mobilních telefonů, tabletů, fotoaparátů, notebooků, dotykových obrazovek, herních konzolí a satelitních navigačních systémů. Tato… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
349
ks
Výrobce:
Crystalusion
Katalogové číslo:
MF-08
EAN:
609788589174
Záruka:
2 roky
Crystalusion - ochranné tekuté sklo, bylo navrženo k ochraně multimediálních zařízení, včetně mobilních telefonů, tabletů, fotoaparátů, notebooků, dotykových obrazovek, herních konzolí a satelitních navigačních systémů. Tato revoluční technologie pokryje povrch ochrannou vrstvou pokročilé nanotechnologie. Každá molekula je 500x tenčí než lidský vlas a pokryje všechny póry na povrchu a chrání ho proti bakteriím, oděru, špíně a mastnotě. Po nanesení se nově potažené zařízení stane mimořádně nenáročné na údržbu a čištění, a vyžaduje pouze jednoduché setření povrchu namísto rozsáhlého drhnutí, potřebné u neošetřených zařízení.
 
 
Je laboratorně testováno metodou ASTM C1624-05, používající diamantový hrot o poloměru 0,2mm a je laboratorně certifikován, aby vydržel 56N před zobrazením viditelné známky poškrábání – je o 600% odolnější než klasické ochranné fólie.
 
Určeno pro:
  • všechny mobilní telefony, tablety a jiná multimediální zařízení s dotykovou obrazovkou
Crystalusion brožuraCrystalusion brožuraCrystalusion brožuraCrystalusion brožura