Spigen Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black

Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (1)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (1)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (2)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (3)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (4)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (5)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (6)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (7)
  • Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (8)
Novinka

Pouzdro Spigen Rugged Armor Extra – štíhlé a elegantní pouzdro v kombinaci s karbonovou texturou udělá z Vašeho LG G6 opravdový klenot a zároveň ho perfektně ochrání. - pouzdro je vyrobené z TPU se speciální texturou a je… Více informací

 Nedostupný 
549
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-A21CS21363
Katalogové číslo:
MC-195
Záruka:
2 roky

Pouzdro Spigen Rugged Armor Extra – štíhlé a elegantní pouzdro v kombinaci s karbonovou texturou udělá z Vašeho LG G6 opravdový klenot a zároveň ho perfektně ochrání.

- pouzdro je vyrobené z TPU se speciální texturou a je speciálně navrženo pro LG G6,

- pouzdro přesahuje přes displej tak aby byl displej dokonale ochráněn,

- pouzdro dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa v rozích Vašeho zařízení (díky technologii Air Cushion).Rugged Armor Extra vlastnosti

Rugged Armor Extra vlastnosti

Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (2) Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (3) Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (4) Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (5) Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (6) Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (7) Rugged Armor Extra kryt LG G6 Black (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen