Spigen Rugged Crystal kryt iPhone X / XS Crystal Clear

Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (1)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (1)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (2)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (3)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (4)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (5)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (6)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (7)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (8)
  • Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (9)
Novinka

Spigen Rugged Crystal je elegantní a zároveň odolné pouzdro pro Váš nový Apple iPhone X / XS. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
619
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-057CS22117
Katalogové číslo:
MC-311
Záruka:
2 roky

Spigen Rugged Crystal je elegantní a zároveň odolné pouzdro pro Váš nový Apple iPhone X / XS. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho iPhonu X / XS.

Rugged Crystal infoRugged Crystal infoRugged Crystal info

Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (2) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (3) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (4) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (5) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (6) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (7) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (8) Rugged Crystal kryt iPhone X Crystal Clear (9)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen