Spigen Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black

Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (1)
  • Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (1)
  • Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (2)
  • Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (3)
  • Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (4)
  • Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (5)

Spigen Thin Fit je mimořádně tenké pouzdro z prémiového polykarbonátu, které ochrání Váš telefon proti nárazům a poškrábání a zároveň je tak lehké, že o něm na Vašem Galaxy S6 nebudete ani vědět. Více informací

 Nedostupný 
449
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-11308
Katalogové číslo:
MC-87
Záruka:
2 roky

Spigen Thin Fit je mimořádně tenké pouzdro z prémiového polykarbonátu, které ochrání Váš telefon proti nárazům a poškrábání a zároveň je tak lehké, že o něm na Vašem Galaxy S6 nebudete ani vědět.

Thin Fit vlastnosti

Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (2) Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (3) Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (4) Thin Fit kryt Galaxy S6 Smooth Black (5)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen