Spigen Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black

Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (1)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (1)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (2)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (3)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (4)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (5)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (6)
  • Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (7)

Spigen Thin Fit je mimořádně tenké pouzdro z prémiového polykarbonátu, které ochrání Váš telefon proti nárazům a poškrábání a zároveň je tak lehké, že o něm na Vašem Galaxy S7 Edge nebudete ani vědět. Více informací

 Skladem u dodavatele 
469
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-556CS20029
Katalogové číslo:
MC-149
Záruka:
2 roky

Spigen Thin Fit je mimořádně tenké pouzdro z prémiového polykarbonátu, které ochrání Váš telefon proti nárazům a poškrábání a zároveň je tak lehké, že o něm na Vašem Galaxy S7 Edge nebudete ani vědět.

Thin Fit vlastnosti

Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (2) Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (3) Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (4) Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (5) Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (6) Thin Fit kryt Galaxy S7 Edge Black (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen