Spigen Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4

Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (1)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (1)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (2)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (3)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (4)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (5)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (6)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (7)

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej tabletu iPad Mini 4. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
899
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP11801
Katalogové číslo:
TS-06
Záruka:
2 roky

iPad Mini 4 Screen Protector GLAS.tR SLIM

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej tabletu iPad Mini 4. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.

Zakulacené hrany tvrzeného skla nabízejí komfortní úchop telefonu. Extremní čirost skla zaručuje stejný jas a barvy displeje.

Sklo má speciální povrch, který zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena silikonovým lepidlem, díky němuž je instalace velmi rychlá a jednoduchá.

Určeno pro:

  • iPad Mini 4
Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (2) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (3) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (4) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (5) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (6) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPad Mini 4 (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen