Spigen Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 6/6S

iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (1)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (1)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (2)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (3)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (4)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (5)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (6)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (7)
  • iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (8)

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu Apple iPhone 6 / 6S. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká… Více informací

 Nedostupný 
799
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Katalogové číslo:
TS-01
EAN:
8809404219238
Záruka:
2 roky

GLAS.tR SLIM iPhone 6/6S

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu Apple iPhone 6 / 6S. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.

Toto tvrzené sklo je kompatibilní s 3D Touch funkcí displeje, takže o tuto skvělou funkci s použitím tohoto tvrzeného skla nepříjedete. Zakulacené hrany tvrzeného skla nabízejí komfortní úchop telefonu. Extremní čirost skla zaručuje stejný jas a barvy displeje.

Sklo má speciální povrch, který zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena silikonovým lepidlem, díky němuž je instalace velmi rychlá a jednoduchá.

Určeno pro:

  • iPhone 6 / iPhone 6S
iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (2) iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (3) iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (4) iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (5) iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (6) iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (7) iPhone 6s / 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM HD (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen