Spigen Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus / 8 Plus

Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (1)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (1)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (2)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (3)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (4)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (5)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (6)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (7)
Akce

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto… Více informací

 Skladem u dodavatele 
649
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-043GL20467
Katalogové číslo:
TS-11
Záruka:
2 roky

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.

Toto tvrzené sklo je kompatibilní s 3D Touch funkcí displeje, takže o tuto skvělou funkci s použitím tohoto tvrzeného skla nepříjedete. Zakulacené hrany tvrzeného skla nabízejí komfortní úchop telefonu. Extremní čirost skla zaručuje stejný jas a barvy displeje.

Sklo má speciální povrch, který zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena silikonovým lepidlem, díky němuž je instalace velmi rychlá a jednoduchá.

Určeno pro:

  • iPhone 7 Plus / 8 Plus
Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (2) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (3) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (4) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (5) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (6) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone 7 Plus (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen