Spigen Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (2 Pack - dvě tvrzená skla v jednom balení)

Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (7)
  • Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (7)
  • Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (2)
  • Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (3)
  • Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (4)
  • Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (5)
  • Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (6)
Akce

AKCE - dvě tvrzená skla v jednom balení za cenu jednoho! Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu Apple iPhone SE / 5S / 5C / 5. Tato mimořádně odolná ochrana… Více informací

 Skladem u dodavatele 
799
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
041GL20197
Katalogové číslo:
TS-02
EAN:
8809353613989
Záruka:
2 roky

AKCE - dvě tvrzená skla v jednom balení za cenu jednoho!

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu Apple iPhone SE / 5S / 5C / 5. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.

Zakulacené hrany tvrzeného skla nabízejí komfortní úchop telefonu. Extremní čirost skla zaručuje stejný jas a barvy displeje.

Sklo má speciální povrch, který zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena silikonovým lepidlem, díky němuž je instalace velmi rychlá a jednoduchá.

Určeno pro:

  • Apple iPhone SE / 5S / 5C / 5
Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (2) Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (3) Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (4) Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (5) Screen Protector GLAS.tR SLIM iPhone SE / 5S / 5C / 5 (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen