Spigen Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6

Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (1)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (1)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (2)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (3)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (4)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (5)
  • Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (6)
Novinka

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu LG G6. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým… Více informací

 Nedostupný 
749
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-A21GL21226
Katalogové číslo:
TS-14
Záruka:
2 roky

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu LG G6. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.

Zakulacené hrany tvrzeného skla nabízejí komfortní úchop telefonu. Extremní čirost skla zaručuje stejný jas a barvy displeje.

Sklo má speciální povrch, který zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena silikonovým lepidlem, díky němuž je instalace velmi rychlá a jednoduchá.

Určeno pro:

  • LG G6
Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (2) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (3) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (4) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (5) Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG G6 (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen