Spigen Tvrzené sklo GLAS.tR SLIM LG V10

LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (1)
  • LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (1)
  • LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (2)
  • LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (3)
  • LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (4)
  • LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (5)
  • LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (6)

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu LG V10. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
799
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP11791
Katalogové číslo:
TS-03
Záruka:
2 roky

LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM

Praktické ochranné sklo SPIGEN Screen Protector GLAS.tR SLIM je určeno na displej mobilního telefonu LG V10. Tato mimořádně odolná ochrana displeje je vyrobena z tvrzeného transparentního skla, přesto vyniká tenkým zpracováním.

Zakulacené hrany tvrzeného skla nabízejí komfortní úchop telefonu. Extremní čirost skla zaručuje stejný jas a barvy displeje.

Sklo má speciální povrch, který zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává krásně čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena silikonovým lepidlem, díky němuž je instalace velmi rychlá a jednoduchá.

Určeno pro:

  • LG V10
LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (2) LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (3) LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (4) LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (5) LG V10 Screen Protector GLAS.tR SLIM (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen