Spigen Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 7 / 8 Rose Crystal

Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (1)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (1)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (2)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (3)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (4)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (5)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (6)
  • Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (7)
Novinka

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Apple iPhone 7 / 8. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
539
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-042CS20924
Katalogové číslo:
MC-299
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Apple iPhone 7 / 8. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho Apple iPhone 7 / 8.

Ultra Hybrid 2 infoNeo Hybrid 2 info

Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (2) Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (3) Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (4) Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (5) Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (6) Ultra Hybrid 2 kryt iPhone 8 Rose Crystal (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen