Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7

Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (8)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (8)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (9)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (11)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (12)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (13)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (14)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (15)
  • Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (16)

Spigen Ultra Hybrid je elegantní pouzdro pro Apple iPhone 7. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
489
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-042CS20443
Katalogové číslo:
MC-18
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní pouzdro pro Apple iPhone 7. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho iPhonu 7.

Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (9) Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (11) Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (12) Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (13) Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (14) Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (15) Ultra Hybrid Crystal Clear kryt iPhone 7 (16)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen