Spigen Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear

Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (2)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (3)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (4)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (5)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (6)
Novinka

Spigen Ultra Hybrid, elegantní pouzdro pro Váš nový Samsung Galaxy Note 8. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Křišťálově průhledný kryt, který zachová… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
519
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-587CS22063
Katalogové číslo:
MC-252
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid, elegantní pouzdro pro Váš nový Samsung Galaxy Note 8. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Křišťálově průhledný kryt, který zachová perfektní minimalistický design Vašeho Galaxy Note 8.

Ultra Hybrid info

Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (2) Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (3) Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (4) Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (5) Ultra Hybrid kryt Galaxy Note 8 Crystal Clear (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen