Spigen Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear

Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (2)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (3)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (4)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (5)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (6)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (7)
Novinka

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S10. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
459
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
605CS25801
Katalogové číslo:
MC-399
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S10. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho Galaxy S10.

Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (2) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (3) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (4) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (5) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (6) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10 Crystal Clear (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen