Spigen Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black

Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (1)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (1)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (2)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (3)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (4)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (5)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (6)
  • Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (7)
Novinka

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S10+. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní… Více informací

 Na objednávku do 28 dnů 
459
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
606CS25767
Katalogové číslo:
MC-400
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S10+. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho Galaxy S10+.

Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (2) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (3) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (4) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (5) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (6) Ultra Hybrid kryt Galaxy S10+ Matte Black (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen