Spigen Ultra Hybrid kryt Galaxy S6 Edge Crystal Clear

Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (2)
  • Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (3)
  • Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (4)
  • Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (5)
  • Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (6)

Spigen Ultra Hybrid je elegantní pouzdro pro Samsung Galaxy S6 Edge. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledný kryt zachová perfektní minimalistický design… Více informací

 Skladem u dodavatele 
549
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-11419
Katalogové číslo:
MC-85
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní pouzdro pro Samsung Galaxy S6 Edge. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledný kryt zachová perfektní minimalistický design Vašeho Galaxy S6 Edge.

Ultra Hybrid vlastnosti

MILITARY GRADE

Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (2) Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (3) Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (4) Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (5) Ultra Hybrid kryt S6 Edge Crystal Clear (6)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen