Spigen Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear

Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (2)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (3)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (4)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (5)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (6)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (7)
  • Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (8)

Spigen Ultra Hybrid je elegantní pouzdro pro HTC 10. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho… Více informací

 Skladem u dodavatele 
579
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-H09CS20277
Katalogové číslo:
MC-169
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní pouzdro pro HTC 10. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho HTC 10.

Ultra Hybrid HTC 10

Ultra Hybrid vlastnosti

Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (2) Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (3) Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (4) Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (5) Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (6) Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (7) Ultra Hybrid kryt HTC 10 Crystal Clear (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen