Spigen Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear

Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (2)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (3)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (4)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (5)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (6)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (7)
  • Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (8)
Novinka

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Apple iPhone XR. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní… Více informací

 Skladem u dodavatele 
449
ks
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-064CS24873
Katalogové číslo:
MC-374
EAN:
8809613763942
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid je elegantní ochranné pouzdro pro Apple iPhone XR. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je vyrobena z kvalitního polykarbonátu. Průhledná záda krytu zachovají perfektní minimalistický design Vašeho Apple iPhone XR.

Ultra Hybrid info

Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (2) Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (3) Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (4) Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (5) Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (6) Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (7) Ultra Hybrid kryt iPhone XR Crystal Clear (8)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen