Spigen Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear

Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (1)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (2)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (3)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (4)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (5)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (6)
  • Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (7)
Novinka

Spigen Ultra Hybrid, elegantní pouzdro pro Váš nový LG G6. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Křišťálově průhledný kryt zachová perfektní minimalistický design… Více informací

 Nedostupný 
559
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Spigen
Kód výrobku:
SGP-A21CS21233
Katalogové číslo:
MC-203
Záruka:
2 roky

Spigen Ultra Hybrid, elegantní pouzdro pro Váš nový LG G6. Rámeček krytu je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu. Křišťálově průhledný kryt zachová perfektní minimalistický design Vašeho LG G6.

WG6UHinfo1.jpg

WG6UHinfo2.jpg

Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (2) Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (3) Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (4) Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (5) Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (6) Ultra Hybrid kryt LG G6 Crystal Clear (7)

Spigen
www.spigen.com


Od svého uvedení na trh v roce 2004 v Jižní Koreji, kde byla dříve společnost známá jako SPG, si dnešní Spigen získal uznání od všech výrobců v oblasti mobilních telefonů jako přední designér stylového a funkčního příslušenství. Společnost Spigen se dále setkala s velkým úspěchem svých ochranných fólií ze strany zákazníků i výrobců. Tento úspěch nastartoval cestu k rozšíření sortimentu, který nakonec vedl až k přesídlení do Spojených států v roce 2007.
Dnes je společnost známá jako výrobce vysoce kvalitních ochranných fólií, krytů a pouzder pro mobilní telefony a tablety.

spigen